...

Wydarzenia

Stoisko ekologiczne

Stoisko ekologiczne podczas pikniku, festynu, targów – pełne pasji, opowieści, zaangażowania uczestników. A na nim – interaktywna gra na temat zmian klimatu – Mozaika Klimatyczna w wersji plenerowej, gra na temat smogu – Alarm Smogowy, stoisko Zero Waste – na którym uczestnicy będą mogli wykonać własne środki czyszczące! To tylko niektóre z pomysłów na eko event.   

stoisko ekologiczne
Konferencja HMC

Mozaika Klimatyczna w plenerze

Mozaika Klimatyczna na świeżym powietrzu! Interaktywna gra w wersji plenerowej! O tej pory każdy przechodzień może zrozumieć na czym polegają zmiany klimatu – skąd się biorą i do czego prowadzą, a także pomyśleć jakie ekologiczne rozwiązania można wprowadzić w swoim życiu na poziomie indywidualnym, biznesowym i obywatelskim. 

Taka otwarta opcja daje możliwość przechodniom, uczestnikom targów,  konferencji lub festynu na zgłębienie w lekki sposób tematu bardzo ciężkiego jakim jest katastrofa klimatyczna. 

Ekspert klimatyczny

W ramach członkostwa do międzynarodowej organizacji The Climate Reality Project zobowiązałam się do szerzenia informacji na tematy związane ze zmianami klimatu. Jestem ekspertem Climate Leadership w ramach organizacji UNEP-GRID Warszawa (ośrodek afiliowany przy Nations Environment Programme, UNEP. Wspieram merytorycznie działania Partnerstwa dla klimatu m.st. Warszawy. 

By jak najwięcej ludzi dowiedziało się co to są i jakie są sposoby na przeciwdziałanie zmianom klimatu, chętnie zabieram głos w debatach, panelach oraz konferencjach i dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem w zakresie dobrych praktyk operacyjnych i technologicznych.  

HMC_05

Zadzwoń

Jeśli tworzysz eko event i potrzebujesz kreatywnego
i niestandardowego podejścia
- zapraszam!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.