...

O mnie

Co robię?

Cześć

Mam na imię Agata.

Pomagam organizacjom w znalezieniu najlepszej drogi w obliczu zmian klimatu. Konsultuję w poszukiwaniach dopasowanych do czasu, miejsca, warunków i możliwości rozwiązań ekologicznych. Głównie jednak dzielę się wiedzą podczas szkoleń i warsztatów. Jestem animatorem gry o klimacie Mozaika Klimatyczna – międzynarodowego narzędzia stworzonego na bazie naukowych raportów klimatycznych – IPCC.

 

By znaleźć się w obecnym punkcie sama przeszłam długą ścieżkę edukacyjną. Uczestniczyłam między innymi w kursach The Climate Reality Project oraz Ellen Mac Arthur Foundation. Pandemia była czasem, który obfitował w webinary ekologiczne i kursy związane z klimatem. Szczególną entuzjazmem zapałałam do idei ekonomii cyrkularnej – koncepcji, w której surowce i produkty pozostają w obiegu tak długo jak jest to możliwe. W chwili obecnej wspieram ten nurt organizując spotkania Circular Economy Club Warsaw.

OPINIE KLIENTÓW

Co mówią o mnie klienci

"Ekologiczne podejście, rozwiązania chroniące naturę, strategie zrównoważonego rozwoju - wszyscy wiemy co to jest, ale Agata Delmaczyńska jest autentycznym praktykiem! Jestem nieustannie pod wrażeniem jej wiedzy, projektów i inicjatyw, które podejmuje, a także entuzjazmu, z jakim pracuje oraz zaraża innych wszystkim co zielone!"
Joanna Misiak
OnMind
"Agatę poznałem na konferencji hotelarskiej, gdzie zaraziła mnie pasją do ekologii. Następnym krokiem był audyt ekologiczny prowadzonego przeze mnie hotelu. Zarówno ja, jak i pracownicy byliśmy pod wrażeniem wiedzy, entuzjazmu i zaangażowania Agaty. Po audycie dostaliśmy obszerny raport, w którym znalazło się wiele praktycznych wskazówek i rozwiązań. Gorąco polecam współpracę z Agatą."
Wojciech Włodarczyk
Hotel Aquarion Zakopane

Organizacje

Jestem Ambasadorem

W przestrzeni społecznej funkcjonuje wiele inicjatyw, które działają na rzecz naszej planety i dobrostanu jej wszystkich mieszkańców. Może któreś z nich będzie świetnym uzupełnieniem działań CSR w Twojej organizacji? 

Zapraszam do wspierania razem ze mną!

MOJA PRACA JEST MOJĄ MISJĄ

dlatego w ramach działalności wspieram inicjatywy prośrodowiskowe

  • Zachęcam hotele i restauracje do dzielenia się swoimi dobrymi praktykami w ramach ruchu I helped make my world better today, mającego na celu zmobilizowanie branży turystycznej do wdrożenia działań zrównoważonego rozwoju i szerzenie informacji wśród gości hotelowych na temat dostępnych rozwiązań.
  •  Wspieram firmy moją wiedzą w programie eksperckim Climate Leadership organizowanym przez UNEP-GRID Warszawa, polegającym na współpracy między biznesem a ekspertami jako kluczowym elemencie zmiany w działaniach na rzecz klimatu naszej planety w najbliższej przyszłości.
  • Działam w ramach projektu Partnerstwo dla Klimatu Miasta Stołecznego Warszawy – platformy współpracy pomiędzy organizacjami proekologicznymi dla miasta Warszawy. 
  • Dzielę się wiedzą na temat zmian klimatu i sposobów im zapobiegania w ramach aktywności organizacji The Climate Reality Leaders – organizacji stworzonej przez vice prezydenta USA Al’a Gore, inicjatywy zrzeszającej osoby z całego świata, które dołączają do działań po zakończeniu intensywnego prestiżowego programu szkoleniowego Climate Reality Leadership Corps.
  • Jestem ekspertką w dziedzinie ekonomii cyrkularnej – organizuję spotkania Circular Economy Club Warsaw, które zrzeszają ekspertów i sympatyków ekonomii cyrkularnej.
  • Uczestniczę w spotkaniach Klubu Przedsiębiorców Dzielnicy Targówek. Przez rok pełniłam funkcje w zarządzie, organizując spotkania dla lokalnego biznesu.

Zadzwoń i opowiedz mi swoją historię

Jeśli chcesz podzielić się z kimś swoimi eko wątpliwościami lub szukasz najlepszych zielonych rozwiązań organizacyjnych lub technologicznych - zadzwoń! Chętnie podpowiem, co na początek możemy zrobić eko od ręki! Dobierzemy odpowiednie do potrzeb szkolenie lub warsztat! Zapraszam!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.