...

Usługi

Zrównoważony rozwój w hotelu

Oferta wprowadzenia działań zrównoważonego rozwoju w hotelu przygotowana jest dla zarządzających obiektami, którzy zaczynają ze świadomością potrzeby zmian prośrodowiskowych i społecznych. 

Obejmuje: 

* plan działania w duchu zrównoważonego rozwoju,

* polityka środowiskowa i/lub społeczną, jako wizytówka firmy, 

* pomysły zaangażowania środowiskowego i społecznego, 

* raportowanie niefinansowe dla hoteli, 

* komunikacja ekologiczna.  

 

audyt środowisk organizacji konsultacje ekologiczne

Audyt środowiskowy w hotelu
- pogłębione badania jakościowe

Audyt środowiskowy hotelu to proces określenia obecnego Eko Status Quo. Polega on na przeprowadzeniu wywiadów jakościowych dotyczących działań eko w obiekcie oraz na wizji lokalnej pod względem operacyjnym i technologicznym. Jego wynikiem jest raport przedstawiający możliwości i bariery w działaniach, inspiracje ze świata i rekomendacje do wprowadzenia dalszych przyjaznych środowisku działań. 

Zielone konsultacje dla hoteli

Konsultacje ekologiczne dla hoteli skierowane jest do osób poszukujących szybkich, konkretnych, dopasowanych i skutecznych odpowiedzi na wątpliwości dotyczące kwestii eko. W trakcie indywidualnej rozmowy wspólnie analizujemy sytuację, określamy zakres działania, znajdujemy możliwe zielone opcje i implementujemy je do życia codziennego organizacji.

 

szkolenia ekologiczne certyfikacja firm

Certyfikacja ekologiczna dla hoteli
- Green Key

Jeśli interesuje Cię certyfikacja ekologiczna Green Key, a nie wiesz jak do tego podejść – zapraszam do współpracy. Wspieram w działaniach Fundację dla Edukacji Ekologicznej, która certyfikacje w tym międzynarodowym standardzie. Znam kryteria certyfikacji Green Key i mam doświadczenie w pracy nad udoskonaleniem działań hotelu. O różnych rodzajach certyfikacji dostępnych w Polsce możesz przeczytać TU.

Porada ekspercka
- dobre praktyki w organizacji

Organizujesz konkurs na ekologiczne rozwiązania dla pracowników i potrzebujesz kogoś kto przeanalizuje projekty, chciałbyś przygotować debatę podczas konferencji na tematy prośrodowiskowe, poszukujesz pomysłów na zielone stoisko edukacyjne podczas targów (np. plenerowa Mozaika Klimatyczna) lub potrzebujesz kogoś, kto radą i eko-pomysłami outside the box wesprze Twój zespół w zrównoważonych działaniach – jestem w gotowości!    

 

Współpraca z urzędami przy wnioskach dotacyjnych związanych z ekologią

Posiadam doświadczenie współpracy z administracją przy konstruowaniu i prowadzeniu projektów ekologicznych. Moja wiedza obejmuje takie obszary jak: zmiany klimatu, trendy w ochronie środowiska, skuteczne sposoby na komunikację w przestrzeni miejskiej, a także znajomość oczekiwań obywateli. Od 2020 roku uczestniczę w spotkaniach Partnerstwa dla Klimatu – organizacji na rzecz środowiska Miasta Stołecznego Warszawy. 

Nie wiesz czego konkretnie potrzebuje Twoja organizacja w drodze do bycia bardziej odpowiedzialną klimatycznie?

Zadzwoń! Razem zastanówmy się jakie kolejne kroki można podjąć
i co będzie najbardziej korzystne dla Ciebie i Twoich współpracowników!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.